Reactify Theme Utilities (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
