Reactify Theme Utilities (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
