Reactify Theme Utilities (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Authored by
uk: Автор

en: Desc
uk: Спад

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Changed
uk: Змінено

en: Theme settings
uk: Налаштування теми

en: Client
uk: Клієнт

en: Apply
uk: Застосувати

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Offset
uk: Зміщення

en: Banners
uk: Банери

en: Banner image
uk: Зображення банера

en: All comments
uk: Усі коментарі

en: All articles
uk: Усі статті

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Client settings
uk: Налаштування клієнта

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: REST export
uk: REST-експорт

en: Login failed.
uk: Помилка реєстрації.

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
