Reactify Theme Utilities (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
