Reactify Theme Utilities (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር
