Reactify Theme Utilities (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Authored by
ne: लेखक
