Reactify Theme Utilities (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: Client
he: לקוח

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: All comments
he: כל התגובות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
