Read More Field (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Default
cy: Diofyn

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Text
cy: Testun

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Text format
cy: Fformat testun
