Read More Field (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Default
fr: Par défaut

en: Teaser
fr: Accroche

en: Text
fr: Texte

en: Hidden
fr: Caché

en: Text format
fr: Format de texte

en: Field types
fr: Types de champs
