Read More Field (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Read more
is: Lesa meira

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Text
is: Texti

en: Hidden
is: Falið

en: Text format
is: Textaforsnið

en: Field types
is: Tegundir svæða
