Read More Field (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Read more
jv: Candhaké

en: Default
jv: Gawan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Text
jv: Teks

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Text format
jv: Format tèks
