Read More Field (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Default
lt: Numatytasis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Field types
lt: Laukelių tipai
