Read More Field (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Teaser
ar: موجز

en: Text
ar: نص

en: Hidden
ar: مخفي

en: Text format
ar: تنسيق النص
