Read More Field (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Hidden
bg: Скрит

en: Text format
bg: Текстов формат
