Read More Field (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Text
eu: Testua

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Field types
eu: Eremu motak
