Read More Field (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Text
fi: Teksti

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: Field types
fi: Kenttätyypit
