Read More Field (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Teaser
hr: Mamac

en: Text
hr: Tekst

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Text format
hr: Oblik unosa
