Read More Field (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Default
id: Bawaan

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Text
id: Teks

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Text format
id: Format teks

en: Field types
id: Jenis bidang isian
