Read More Field (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Teaser
pl: Skrót

en: Text
pl: Tekst

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Field types
pl: Typy pól
