Read More Field (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Hidden
sk: Skryté

en: Text format
sk: Textový formát

en: Field types
sk: Typy polí
