Read More Field (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Text format
sr: Формат текста
