Read More Field (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
