Read More Field (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text
th: ข้อความ

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Text format
th: รูปแบบข้อความ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
