Read More Field (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Read more
az: Ətraflı

en: Default
az: Susmaya görə

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Hidden
az: Gizli

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Field types
az: Sahə növləri
