Read More Field (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Read more
de: Weiterlesen

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Teaser text
de: Anrisstext

en: Text format
de: Textformat

en: Field types
de: Feldtypen
