Read More Field (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Read more
gl: Ler máis

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Teaser
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: Hidden
gl: Oculto

en: Text format
gl: Formato do texto
