Read More Field (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
