Read More Field (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
