Read More Field (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Text
lv: Teksts

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Text format
lv: Teksta formāts
