Read More Field (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Read more
sl: Preberite več

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: Hidden
sl: Skrito
