Read More Field (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Read more
sv: Läs mer

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Teaser
sv: Ingress

en: Hidden
sv: Dold

en: Teaser text
sv: Teaser-text

en: Text format
sv: Textformat

en: Field types
sv: Fälttyper
