Read More Field (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Text format
ur: متن کی آرائش
