Read More Field (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Text
vi: Văn bản

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Text format
vi: Định dạng văn bản
