Read More Field (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Default
be: Прадвызначана

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Text
be: Тэкст

en: Hidden
be: Схаваць

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Field types
be: Тыпы палёў
