Read More Field (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Label
bs: Oznaka

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Text
bs: Tekst

en: Hidden
bs: Sakriven
