Read More Field (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Read more
he: קראו עוד

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Teaser
he: תקציר

en: Text
he: טקסט

en: Hidden
he: מוסתר

en: Text format
he: מבנה טקסט
