Read More Field (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Text
ja: テキスト

en: Hidden
ja: 非表示

en: Text format
ja: テキストフォーマット

en: Field types
ja: フィールドタイプ
