Read More Field (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
