Read More Field (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ
