Read More Field (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Text
ta: உரை

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Text format
ta: உரை வடிவம்
