Read Time Calculator (1.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: Minutes
eu: Minutuak
