Read Time Calculator (1.0.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Preview
it: Anteprima

en: Text Color
it: Colore del testo

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Word count
it: Conteggio parole

en: Minutes
it: Minuti

en: Display format
it: Formato di visualizzazione
