Read Time Calculator (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Preview
oc: Apercebut

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Padding
oc: Emplenatge

en: Display format
oc: Format d'afichatge
