Read Time Calculator (1.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Preview
sk: Náhľad

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Word count
sk: Počet slov

en: Minutes
sk: Minúty

en: Calculated
sk: Vypočítaná
