Personal reader (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: new
he: חדש

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: - None -
he: - ללא -

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: action
he: פעולה

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Create
he: יצירה

en: Log in
he: כניסה

en: Logout
he: יציאה

en: Browser
he: דפדפן

en: Posts
he: הודעות

en: Reply
he: השב

en: Aggregator
he: צובר

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Fullscreen
he: מסך מלא
