Personal reader (1.0.0-alpha10) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Forgot password?
af: Wagwoord vergeet?

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Actions
af: Aksies

en: Read more
af: Lees meer

en: Comments
af: Kommentaar

en: new
af: nuut

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: - None -
af: - Geen -

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Unknown
af: Onbekend

en: action
af: aksie

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Create
af: Skep

en: Other
af: Ander

en: Log in
af: Teken in

en: Sources
af: Bronne

en: Posts
af: Posstukke

en: Reply
af: Beantwoord
