Personal reader (1.0.0-alpha10) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Actions
nn: Handlingar

en: Read more
nn: Les meir

en: Comments
nn: Kommentarar

en: new
nn: ny

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: action
nn: handling

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: Other
nn: Andre

en: Log in
nn: Logg inn

en: Close
nn: Lukk

en: Sources
nn: Kjelder

en: Posts
nn: Innlegg

en: Reply
nn: Svar

en: Aggregator
nn: Nyheitsinnsamlar
