Personal reader (1.0.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Read more
eo: Legu pli

en: new
eo: nova

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Unknown
eo: Nekonata

en: action
eo: ago

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Create
eo: Kreu

en: Other
eo: Alia

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Reply
eo: Respondu

en: Aggregator
eo: Kolektilo
