Personal reader (1.0.0-alpha8) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Actions
jv: Aksi

en: Read more
jv: Candhaké

en: new
jv: anyar

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: - None -
jv: - Nihil -

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Node type
jv: Tipe node

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: action
jv: aksi

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: Other
jv: Liyané

en: Logout
jv: Metu

en: Posts
jv: Kiriman

en: Reply
jv: Balesan

en: Aggregator
jv: Pengepul

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
