Personal reader (1.0.0-alpha9) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Forgot password?
ca: Has perdut la teva contrassenya?

en: Content
ca: Contingut

en: Actions
ca: Accions

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Comments
ca: Comentaris

en: new
ca: nou

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: - None -
ca: - Cap -

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Unknown
ca: Desconegut

en: action
ca: acció

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Other
ca: Altres

en: Log in
ca: Entra

en: Close
ca: Tanca

en: Logout
ca: Sortir

en: Messages
ca: Missatges

en: Browser
ca: Navegador

en: Posts
ca: Articles

en: Reply
ca: Respon

en: Aggregator
ca: Agregador

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: No items found
ca: No s'ha trobat cap element

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Filter format
ca: Format del filtre

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Reset your password
ca: Reinicialitzeu la vostra contrasenya
